Стихи: Александр Закшевский
Музыка: Евгений Коновалов
1.
Приходить весна і знову вона,
Розквітне в усій красі.
Дівчат повний парк і хочеться так,
В кіосках квіткових всім...
Букети вам купувати,
І просто так дарувати.
Приспів:
Дівчата, з восьмим березня вітаю,
В серцевих справах успіху бажаю.
Душа нехай летить по небокраю,
Від задоволення.
Дівчата, нам без вас ніяк не жити,
Для вас приємно так дива вершити.
І дарувати самі кращі квіти,
Щоночі і щодня.
2.
Без вас, бачить Бог, нема перемог,
Без вас жити, як в глуші.
Ви сонце у тьмі, і знову мені,
Так хочеться від душі...
Фортуни вам побажати,
І болю не зазнавати.